درباره دکتر وحیده درتاج

دکتر وحیده درتاج پس از قبولی در کنکور سراسری و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و طی کردن دوره تحصیل در این دانشگاه ،موفق به اخذ دکترای پزشکی عمومی از آن دانشگاه شد.

مدت شش سال بعنوان پزشک عمومی در مناطق محروم لرستان و خوزستان کار کرد. و پس از شرکت در آزمون دستیاری، دوره دستیاری جراحی گوش و حلق و بینی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران ،در بیمارستانهای امیر اعلم و امام خمینی گذراند. ودر پایان دوره موفق به اخذ بورد (دانشنامه) تخصصی در این رشته گردید.

پس از فارغ التحصیلی ،در بیمارستان‌های چمران(وابسته به صنایع دفاع) و امیر اعلم شروع بکار کرد. نزدیک به ده سال در بیمارستان امیر اعلم به کار درمان و مشارکت در آموزش دستیاران گوش و حلق و بینی مشغول بود.

دکتر وحیده درتاج جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

دارای گواهینامه از جامعه جراحان پلاستیک صورت اروپا

دکتر وحیده درتاج
دکتر وحیده درتاج
دکتر وحیده درتاج جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

زمینه های دکتر وحیده درتاج؛

دکتر درتاج در زمینه جراحی زیبایی بینی و گوش و جراحی های ترمیمی فعالیت دارند. ایشان همچنین علاقمند به جراحی های گوش و حلق و بینی مربوط به بیماری‌های کودکان میباشند.
دکتر وحیده درتاج در زمینه درمان سینوزیت و جراحی های آندوسکوپیک بینی و سینوس تجربه زیادی دارند. و مفتخرند که تجارب مربوط به این مهارت را در محضر بهترین اساتید کشور و نیز شرکت در دوره های بین المللی فرا گرفته اند.
ایشان عضو انجمن گوش و حلق و بینی ایران،انجمن راینولوژی ایران و نیز انجمن تحقیقات راینولوژی میباشند.

برای تماشای نمونه کارهای دکتر وحیده درتاج کلیک کنید!